Ferizaj: Dyshime për marrëdhënie seksuale të një zyrtari në ambientin e komunës

Ferizaj: Dyshime për marrëdhënie seksuale të një zyrtari në ambientin e komunës

Në komunën e Ferizajt në mesditë është intervistuar një person mbi dyshimet për keqpërdorim të pozitës dhe hapsirës zyrtare. Klan Kosova mëson se i

Presidenti Erdogan do të vizitojë Vatikanin
Për eliminimin e valëve elektromagnetike, shkenca propozon veprime si ‘rituali islam’
Hello world!

Në komunën e Ferizajt në mesditë është intervistuar një person mbi dyshimet për keqpërdorim të pozitës dhe hapsirës zyrtare.

Klan Kosova mëson se i intervistuari është një zyrtar komunal i komuniteteve, i cili dyshohet se ka keqpërdorur ambientin e punës për marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Rreth këtij rasti Klan Kosova ka kontaktuar me Policinë e Kosovës ndërsa kanë pranuar se është intervistuar një i dyshuar por që nuk kanë njoftuar asgje rreth identiteti të tij apo pozitës që ai posedon.

Megjithatë Zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka potencuar se pas intervistimit të të dyshuarit, nuk ka elemente të tilla të kësaj vepre penale.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0