Ajo që mbanë në gojë ky qen NUK është qese bërllogu – e vërteta i bëri të qajnë të gjithë /Foto/

Ajo që mbanë në gojë ky qen NUK është qese bërllogu – e vërteta i bëri të qajnë të gjithë /Foto/

Shpesh në rrugë shohim qentë të lënë pas dore derisa kontrollojnë kontejnerët dhe qeset për të gjetur ushqim. Por e njëjta nuk është me qenin të

Një person shqyhet nga luani në një kopsht zoologjik /Video 18+/
Mposhti kancerin, i riu triumfon dhe bëhet kampion në body building /Foto/
SHBA: Nga viti 2001 deri në vitin 2014, 250.000 të burgosur pranuan Islamin
Shpesh në rrugë shohim qentë të lënë pas dore derisa kontrollojnë kontejnerët dhe qeset për të gjetur ushqim.

Por e njëjta nuk është me qenin të cilin po e shihni në fotografi. Ai në gojë është duke mbajtur një qese në të cilën të gjithë do të supozonin se ka ushqim, por nuk është ashtu, transmeton lajmi.net

Qeni në fotografi ka qenë miku i pandashëm i një gruaje që nuk kishte shtëpi, derisa edhe qeni ishte i tillë dhe së bashku kaluan kohë për vite të tëra.

Pasi qeni u adoptua nga një familje, ai nuk e harroi asnjëherë pronaren e vjetër. Çdo mbrëmje në orën nëntë qeni merr ushqimin nga shtëpia e tij dhe i dërgon gruas.

Kur njerëzit kanë marrë vesh të vërtetën, janë mahnitur dhe kanë qarë nga habia se si mund të jetë kaq e dashur me njeriun një kafshë./Lajmi.net/

4

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0