40 anëtarë largohen nga VV-ja, Adea Batusha, Nol Nushi, Adonis Tahiri…

40 anëtarë largohen nga VV-ja, Adea Batusha, Nol Nushi, Adonis Tahiri…

40 anëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje sapo e kanë zyrtarizuar dorëheqjen nga ky subjekt partiak. Nol Nushi dhe Teuta Rrusta në një konferencë për med

Presheva në vendin e parë në Serbi për lindje të fëmijëve
Në Klinikën Infektive po trajtohen disa të sëmurë nga gripi sezonal
Ibrahim Rugova kishte zhvilluar negociata sekrete me Millosheviqin në Dayton

40 anëtarë të Lëvizjes Vetëvendosje sapo e kanë zyrtarizuar dorëheqjen nga ky subjekt partiak.

Nol Nushi dhe Teuta Rrusta në një konferencë për media bashkë me 40 anëtarë tjerë kanë njoftuar se po largohen nga Vetëvendosje, pasi që janë kërcënuar dhe shantazhuar nga Albin Kurti, kryetar i VV-së dhe njerëz tjerë rreth tij.

Në mesin e këtyre 40 anëtarëve të dorëhequr janë edhe Adea Batusha, Nol Nushi, Adonis Tahiri, etj.

COMMENTS