Kosova mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve

Kosova mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve

Kosova gjendet në Grupin 3 të Ligës së Kombeve. Shorti nga UEFA caktoi kundërshtarët e grupit të Kosovës. Kosova do të ndeshet me Azerbajxhanin, Ishujt Faro dhe Maltën.

Barcelona njoftoi largimin e Mascheranos
Borussia Dortmund vendos për Aubameyang
Referi më i mirë në botë e ndal lojën, shkaku Ezani /Video/

Kosova gjendet në Grupin 3 të Ligës së Kombeve.

Shorti nga UEFA caktoi kundërshtarët e grupit të Kosovës.

Kosova do të ndeshet me Azerbajxhanin, Ishujt Faro dhe Maltën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0