Qeveria nis mbledhjen me një minutë heshtje për Oliver Ivanoviqin

Qeveria nis mbledhjen me një minutë heshtje për Oliver Ivanoviqin

Kabineti i Qeverisë së Kosovës, mbledhjen e sotme e ka nisur me një minutë heshtje për vdekjen e Oliver Ivanoviqit. Lideri i iniciativës qytetare, ”Liria, Demokracia dhe Drejtësia”, Oliver Ivanoviq u qëllua për vdekje me armë zjarri në mëngjesin e së martës në Veri të Mitrovicës.

Vuçiq: 2018-ta, vit i vështirë për Serbinë, shkak Kosova
Rikthimi i besimit tek lidershipi – Analiza e dekanëve të shkollave të Harvardit
Në prag të dhjetëvjetorit të pavarësisë, KBI-ja në Gjilan promovon librin “Dëshmi për kohën”

Kabineti i Qeverisë së Kosovës, mbledhjen e sotme e ka nisur me një minutë heshtje për vdekjen e Oliver Ivanoviqit.

Lideri i iniciativës qytetare, ”Liria, Demokracia dhe Drejtësia”, Oliver Ivanoviq u qëllua për vdekje me armë zjarri në mëngjesin e së martës në Veri të Mitrovicës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0