Lucas Moura transferohet në Premierligë

Lucas Moura transferohet në Premierligë

Sipas "ESPN", Arsenali tani është favorit për të marrë Mouran. Vazhdon lufta për Lucas Moura. Ylli i PSG-së ka vendosur të transferohet në Premi

Granit Xhaka e dërgon Arsenalin në finale
Rali fitore të thellë ndaj Deportivo La Corunas
Liverpool ka gati 100 milionë për Bale

Sipas “ESPN”, Arsenali tani është favorit për të marrë Mouran.

Vazhdon lufta për Lucas Moura.

Ylli i PSG-së ka vendosur të transferohet në Premierligë, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai po kërkohet nga Manchester United, Liverpool dhe Arsenal.

Sipas “ESPN”, Arsenali tani është favorit për të marrë Mouran.

E ardhmja e lojtarit do të mësohet përfundimisht gjatë javës në vazhdim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0