Zyrtarizohet skuadra e re e Robin Van Persiet

Zyrtarizohet skuadra e re e Robin Van Persiet

Robin Van Persie e ka braktisur Fenerbahcen pas tri sezoneve të kaluara atje. Sulmuesi holandez është kthyer te ish skuadra e tij, Feynoord. Lajmi

Liverpool ka gati 100 milionë për Bale
Akord total, Rafinha transferohet në Inter
Kosova mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve

Robin Van Persie e ka braktisur Fenerbahcen pas tri sezoneve të kaluara atje. Sulmuesi holandez është kthyer te ish skuadra e tij, Feynoord.

Lajmi është zyrtarizuar në faqen e skuadrës së madhe holandeze.

Në njoftim thuhet se Feynoord dhe Fenerbahce kanë arritur marrëveshje dypalëshe për prishjen e kontratës të Van Persiet.

Ish ylli i Arsenalit dhe Manchester Unitedit ka shprehur dëshirën për tu pensionuar te skuadra në të cilën u rrit.

COMMENTS