Liverpool ka gati 100 milionë për Bale

Liverpool ka gati 100 milionë për Bale

Pas shitjes së Philippe Coutinho tek Barcelona, Jurgen Klopp ka paratë që duhen për blerjen e Bale dhe është gati të paguajë 100 milionë euro për uell

Rali fitore të thellë ndaj Deportivo La Corunas
Granit Xhaka e dërgon Arsenalin në finale
Referi më i mirë në botë e ndal lojën, shkaku Ezani /Video/

Pas shitjes së Philippe Coutinho tek Barcelona, Jurgen Klopp ka paratë që duhen për blerjen e Bale dhe është gati të paguajë 100 milionë euro për uellsianin.

Mund të ketë edhe shkëmbin të lojtarëve, ku në drejtim të spanjollëve do të shkonve Mohamed Salah ndërsa te “The Reds” do të vinte Gareth.

Uellsiani do të jetë një ndër lojtarët që do të përfolet gjatë afatit kalimtar të qershorit pasi që raportohet se do të largohet prej Los Blancos.

COMMENTS