Carrick përfundon karrierën, Mourinho i gjen punë të re

Carrick përfundon karrierën, Mourinho i gjen punë të re

Karriera futbollistike e mesfushorit anglez, Michael Carrick, duket që do të përfundoj në fund të sezonit. Siç raporton Sky Sport, menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, ka zbuluar se Carrick do të tërhiqet nga futbolli në fund të sezonit dhe do t’i bashkohet stafit të trajnerit portugez.

De Gea befason Unitedin me vendimin e fundit
Barca s’ndalet
Arsenali befasohet nga Swansea

Karriera futbollistike e mesfushorit anglez, Michael Carrick, duket që do të përfundoj në fund të sezonit.

Siç raporton Sky Sport, menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, ka zbuluar se Carrick do të tërhiqet nga futbolli në fund të sezonit dhe do t’i bashkohet stafit të trajnerit portugez.

COMMENTS