Adi Krasta gazetari i njohur dhe shume i respektuar nga Shqiperia me mesazh te qarte per kosovaret : “Votone Vetevendosjen, largohuni nga PDK e LDK”

Adi Krasta gazetari i njohur dhe shume i respektuar nga Shqiperia me mesazh te qarte per kosovaret :
“Votone Vetevendosjen, largohuni nga PDK e LDK”

Adi Krasta gazetari i njohur dhe shume i respektuar nga Shqiperia me mesazh te qarte per kosovaret :
“Votone Vetevendosjen, largohuni nga PDK e LDK”
Adi Krasta gazetari i njohur dhe shume i respektuar nga Shqiperia me mesazh te qarte per kosovaret :
“Votone Vetevendosjen, largohuni nga PDK e LDK”

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *