Vin Diesel dhe French Montana flasin për Ramazanin /Video/

Aktori i njohur hollivudian Vin Diesel dhe producenti e këngëtari French Montana kanë dalur live ne rrjetet sociale duke folur për Ramazanin.

“Jemi para një muaji të rëndesishëm, Ramazanit, dhe jam krenar që ky vellau im po agjëron, si dihet mbase edhe une ndonjehërë”, u shpreh Vin Diesel.

Ndersa Montana, i cili me sa duket po mbanë agjerimin, ia konfirmon shprehjet duke thene “Ramadan Mubarek”. “Eshtë diciplinë e mrekullueshme” thonë artistët. /MESAZHI/

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *