Labinotë Demi-Murtezi e Amir Ahmeti kalojnë në AKR

Aleancës Kosova e Re i janë bashkuar edhe dy anëtarë të rinj.

Ata janë Labinotë Demi-Murtezi dhe Amir Ahmeti të cilët kanë lënë Partinë e Drejtësisë dhe kanë aderuar në AKR, raporton arbresh.info.

Para zgjedhjeve disa persona të rinj i janë bashkuar AKR-së së Behgjet Pacollit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *