Haxhi Robin Krasniqi te Hoxhë Behar Mjekiqi

HAXHIA TE HOXHA

Bokseri Kosovarë Haxhi Krasniqi ka vizituar Hoxhen Behar Mjekiqi ku ky i fundit ka shkruar:

“Isha i nderuar ta mirëpres atë që na nderon në botë. Disa mësojnë nga sporti e e disa të tjerë e bëjnë sportin. Je dhe mbetsh krenaria jonë Haxhi Robin Krasniqi!”

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *