Video motivuese për nxënës dhe studentë!

Video motivuese për nxënës dhe studentë!
Realizon: Shoqata Kulturore “Vizioni M”

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *