SKANDAL: Grubi ka incizuar, pamjet ia ka shitur mediumit serb

Gjatë ditës së sotme mediumi nga Serbia N1 ka publikuar një material prej 12 minutave ku shihet në detaje se çfarë ka ndodhur brenda objektit të Kuvendit. Pamjet e incizimeve flasin se disa pjesë ku shihet Zaevi duke u sulmuar dhe deputetët tjerë janë incizuar nga afër dhe nga telefoni i njërit prej deputetëve. Flitet se ky deputet është Artan Grubi, i cili, nëpërmjet mikut të tij Berat Buzhala ka arritur që këto pamje ekskluzive t’i shet për një çmim mjaft të madh mediumit serb. Se kjo është e vërtet mund të vërtetohet edhe nga fakti se Grubi nuk mund të shihet në këto pamje.

Pamjet ne linkun e mëposhtëm: http://rs.n1info.com/a245259/Video/Info/Nemontirani-materijal-iz-Sobranja-Tuca-suzavac-policija.html

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *