Policia e Kosovës konfiskon mbi 300 kilogramë substancë narkotike /Video/

E suksesshme u tregua edhe Policia e Kosovës e cila arriti të kap mbi 312 kg marihuanë, në dy lokacione të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Sipas forcave të rendit, ajo vinte nga Shqipëria dhe destinacion kishte Turqinë.

Në krejt këtë operacion pati edhe të arrestuar.

Për më shumë ndiqeni kronikën nga Enis Reçica

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *