Mitrovicë – I vihet flaka ambulancës në Kodrën e Minatorëve /Video/

Mitrovicë – I vihet flaka ambulancës në Kodrën e Minatorëve /Video/

Në orët e hershme të mëngjesit i është vënë flaka Shtëpisë së Shëndetit në Veri të Mitrovicës, konkretisht tek Kodra e Minatorëve. Viktima nuk pati veçse dëmet materiale ishin të mëdha. Policia po e heton rastin e zjarrvënës, por ende nuk ka të dyshuar, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Vullnet Krasniqi.    

Mustafa e Markoviq takohen në Shkodër për Demarkacionin
Shqiptarët renditen në vendin e katërt në Evropë për pirjen e duhanit
Tahirsylaj: Të shpallet gjendje e jashtëzakonshme dhe të mbyllen shkollat një javë në Kosovë

Në orët e hershme të mëngjesit i është vënë flaka Shtëpisë së Shëndetit në Veri të Mitrovicës, konkretisht tek Kodra e Minatorëve.

Viktima nuk pati veçse dëmet materiale ishin të mëdha.

Policia po e heton rastin e zjarrvënës, por ende nuk ka të dyshuar, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Vullnet Krasniqi.

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: