Aktori i “The Fast and the Furious” falë namazin në Katar /Foto/

Aktori i “The Fast and the Furious” falë namazin në Katar /Foto/

Aktori i famshëm amerikan Tyrese Gibson, i njohur për paraqitjet e tij në “The Fast and the Furious”, ka postuar foto në profilin e tij në faceboo

Karadavi thirrje vendeve islame për “Arakanin”
Medreseja e Korçës program festiv me nxenesit e klasave te 10-ta
Arabia Saudite përgatitet për haxhin dhe vizitën e umresë

Aktori i famshëm amerikan Tyrese Gibson, i njohur për paraqitjet e tij në “The Fast and the Furious”, ka postuar foto në profilin e tij në facebook nga Xhamia “Qatar Grand Mosque”.

Kësaj foto ai i ka bashkëngjitur disa fjalë, ku ndër të tjera ka shkruar se “Zoti ka përgjigje për çdo lutje”, shkruan Indeksonline.

Ai shihet me veshje fetare islame i ulur në xhami në Katar, derisa është në shoqëri të dy personave të tjerë./Indeksonline/

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: